Accueil » Zvířata » zde je návod, jak snadno vyčistit psí tlapky, skvělý tip!

zde je návod, jak snadno vyčistit psí tlapky, skvělý tip!

Video: Zde je návod na snadné čištění psích tlapek, skvělý tip!

Po každodenní procházce, je důležité čistit tlapky svého psa. Nečistoty nahromaděné na zahradě nebo na ulici mohou způsobit, že váš pes zašpiní nebo znečistí dům.

Video ukazuje, jak čistí psí tlapky v rekordním čase a efektivně. Používá válcovou nádobu se silikonovými hroty. Vloží do ní mýdlo, vodu a psí tlapku. Nástroj odstraní nečistoty za méně než minutu.

Je však důležité zvolit správnou velikost. Existují různé velikosti 12, 10 a 9 centimetrů které se bez problémů přizpůsobí tlapkám vašeho psa.

Ve videu uživatel vezme kulatou nádobu a vloží do ní psí tlapku. Pohybuje s ní nahoru a dolů. Silikonové hroty poté odstraní z tlapky všechny nečistoty. Poté příslušenství umyje pro příští použití.

Video se stalo virálním na jeho účtu TikTok @saesiii, a má několik komentářů k tomuto užitečnému příslušenství. Majitelé psů si tuto pomůcku, která jim usnadní život při čištění psích tlapek, skutečně zamilovali.

„Má také mnoho využití“, „pes vypadá super šťastně hahaha“, „kde ho koupit“, komentovali někteří uživatelé internetu. na platformě.

pic.twitter.com/Xmf5wC0fRW

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 22. února 2023

Psi rádi chodí ven. Je to nezbytná činnost. Nejen proto, aby si ulevili, ale také proto, aby byli aktivní a bavili se. Na samotné ulici však mohou nasbírat spoustu nečistot. Proto je třeba vědět, jak psům čistit tlapky.

Čištění tlapek vašeho psa je nejen důležité. pro péči o zvíře. Nečistoty z ulice se mohou přenést do domu všude tam, kam zvíře chodí. Jedná se tedy o hygienickou rutinu, která prospívá jak psovi, tak ostatním lidem, kteří s ním žijí. Jakmile přijdete domů, měli byste to udělat.

Čištění psích tlapek v pouhých 3 krocích

Čištění psích tlapek je úkol, který můžete zvládnout. snadno provést. Ve většině případů stačí, když budete postupovat takto následující 3 kroky:

  • Navlhčete nohy teplou vodou.
  • Poté naneste na polštářky trochu mýdla a pěňte 20-30 sekund jemnou masáží.
  • Nakonec opláchněte a osušte suchým hadříkem, papírovým ručníkem nebo papírovým ubrouskem.

Video: Tohle je nejlepší tip na čištění tlapek vašeho psa.Zdroj: Capture Instagram

Je to velmi důležité že mýdlo, které jste je speciální pro psy. Mýdla, která používáme pro sebe, obsahují parfémy a další složky, které mohou být škodlivé pro kůži vašeho psa.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.