Accueil » Zvířata » Zde je neuvěřitelná proměna týraného psa bez čumáku

Zde je neuvěřitelná proměna týraného psa bez čumáku

Angel, milý pes, byl v Číně krutě týrán a výsledek byl srdcervoucí. Utrpěla velké poškození nosu, které bylo dobře viditelné. Vidíme také, že má zcela amputovaný čenich. V roce 2015 lidé v této zemi obchodovali s masem tohoto zvířete. Kéž by tím tato šokující akce skončila? Mnoho zvířat před smrtí také zažívalo nesnesitelné bolesti! Štěstí však stálo na straně tohoto zvířete, které už nemělo téměř žádnou sílu vstát. Klub SOS nakonec skutečně zachránil život tohoto velkého psa. Objevte příběh našeho čtyřnohého přítele!

Fena: Staly se strašné věci!

Angel byl v Čchang-čchunu v Číně. Tam ji dobrovolníci viděli poprvé! Tento šestiletý pes prošel všemi možnými druhy zneužívání. Nejbolestivější je však pomyšlení na to, že byl poslán na psí jatka. Pes byl odchycen násilným a bezohledným způsobem. Odpovědní lidé ho chytili za nos a zanechali mu na něm jizvu. Jaký pocit utrpení!

Někdo laskavě zachránil tohoto psa v nouzi! A byli to aktivisté. Jak se jim podařilo zachránit život tohoto psa? Kontrolují silnici a pozastavují všechny nekalé činnosti. Toho dne byl Angel odvezen v nákladním autě se svými chlupatými kamarády. Představte si všechny zranění trpěla, než se dostala z klece! Tváří v tvář této překážce byla zkrátka stále statečná.

Charita pomáhá Angelovi!

Tento pes měl větší štěstí než jeho ostatní čtyřnozí přátelé. Její případ si zasloužil, aby se SOS život zvířat. Navíc se tento klub, který přijel do Číny, postaral o všechny její potřeby. Ať už se jednalo o zásoby krmiva nebo zdravotní péči, o psa bylo plně postaráno. Tito dobrovolníci se však zaměřili na její poněkud kritičtější stav. Podle nich její deformovaný čenich také potřeboval velmi nákladnou operaci!

Jakmile se Angel uzdravila, adoptovala ji Hollie Cornesová! Zdá se, že její paní může toto rozhodnutí učinit legálně, protože má stabilní životní situaci. Ta navíc vlastní i kampaň s názvem GoFundMe ! Právě díky tomuto projektu mohl pes tuto operaci využít. Zakladatel této kampaně však nebyl jediný, kdo tak učinil. K tomuto dobrému skutku přispěli i uživatelé internetu.

Fena: Obrovská změna!

Všimněte si, že to nebyl Angelův majitel, kdo rozhodl, kam! Vše záleželo na doporučení jejího veterináře, protože se jednalo o více či méně riskantní operaci. Peking byl místem první operace ! Poslední operaci podstoupila v Anglii. Pes málem přišel o život kvůli vážným následkům, které se objevily na jeho těle.

Zdraví psa Hollie Cornesové už není problém. S 5000€Z Angela se stalo šťastné a vyrovnané zvíře! Kromě toho si její adoptivní matka přála, aby se psík cítil dobře. Vysvětlila, že si zaslouží vypadat jako její čtyřnozí přátelé. Celkově měla její iniciativa dobré výsledky!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.