Accueil » Zvířata » Zde je Oscar, kočka, která přežila po 12 minutách v běžící pračce.

Zde je Oscar, kočka, která přežila po 12 minutách v běžící pračce.

Tohle je Oscar, kočka, která přežila po 12 minutách v běžící pračce.

Oscar, dvouletý barmský kocour, se stal živým důkazem rčení: kočky mají sedm životů. Oscar přežil cyklus 12 minut pračky naplněné pracím prostředkem.

Amanda Meredith ignorovala zvuky vycházející z pračky, a jakmile skončilo praní, šla si pro oblečení, aby je pověsila na sušák. Když se přiblížila, uviděla za sklem nohy a dvě oči, které na ni zíraly, a pak si uvědomila, co se stalo.

„Chudák kočička měla tlapky na skle, když se stroj otočil a podíval se na mě.“ Amanda řekla ABC News Australia, a dodává: “ Bylo to tragické.

Amanda, z Queenslandu, Austrálie, uvedla, že trvalo dvě mučivé minuty, než se stroj vyprázdnil a zastavil, než mohla otevřít dveře a zachránit svou vyděšenou kočku.

Tohle je kocour Oscar, který přežil cyklus ohřevu pračky - strávil v ní 12 minut s pracím prostředkem.Zdroj: Capture Instagram

Její veterinář, Dan Capps, mu řekl, že následujících šest hodin bude pro Oscarův život klíčových. Veterinář také řekl, že s tím bohužel nebude moci nic dělat, podobné incidenty nejsou neobvyklé. Vyzval také lidi, aby si před zapnutím pračky zkontrolovali, zda je v pořádku.

Stále se rád dívá na buben pračky, který se točí dokola.

„Je to velmi šťastná a silná kočka“dodala. Navzdory Oscarovu utrpení se zdá, že o pračku neztratil zájem.

Tohle je kocour Oscar, který přežil cyklus ohřevu pračky - strávil v ní 12 minut s pracím prostředkem.Zdroj: Capture Instagram

„Pořád tam sedí a dívá se, jak se točí,“ Amanda pak vysvětluje. „Možná má posttraumatická stresová porucha nebo cokoli jiného, musí sedět ve dveřích a sledovat prací cyklus.“

Je opravdu překvapivé, že Oscar přežil tak strašný zážitek!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.