Accueil » Zvířata » Zde je podivný mořský tvor, který uvízl ve Španělsku a nese „velmi špatné znamení“.

Zde je podivný mořský tvor, který uvízl ve Španělsku a nese „velmi špatné znamení“.

Zde je podivný mořský tvor, který uvízl ve Španělsku a nese „velmi špatné znamení“.

Tělo podivného mořského tvora, které se již rozkládá, bylo před několika dny vyplaveno na pláž v Galicii. Bylo mrtvé již dlouhou dobu. Proto bylo téměř nemožné zjistit, o jakého živočicha se jedná.

Dvě ženy upozornily odborníky aby zahájili protokol o zásahu proti mrtvým zvířatům. Ten zahrnoval pořízení fotografií a měření a identifikaci druhu pro určení příčiny úhynu.

Podivný mořský tvor, který uvízl ve Španělsku a nese „velmi špatné znamení“.

Podivný mořský tvor se objevil v zátoce. v Oleiros, malé písečné oblasti s obtížným přístupem. Organizace, která zvíře vyšetřovala, pak záhadu odhalila. Vzácným tvorem je skutečně velryba zobákovitá (druh kytovce podobný delfínovi). Navíc zdůrazňuje vzácnost nálezu tohoto druhu. Přestože se jedná již o třetí mrtvý exemplář objevený na galicijském pobřeží v posledních dnech.

Jedná se o podivného mořského tvora, který uvízl ve Španělsku a který nese "velmi špatné znamení"Zdroj : Capture Instagram

Také skutečnost, že na galicijském pobřeží během čtrnácti dnů uvízli tři vzácní kytovci, „je velmi špatným znamením“.

„Ten z Oleirosu je dospělý samec dlouhý asi šest metrů.. Druhý nalezený kus byl také dospělý samec. A domníváme se, že třetí byl rovněž dospělý muž, protože to nebylo možné určit kvůli pokročilému stavu rozkladu.

Toto je podivný mořský tvor vyplavený ve Španělsku, který měl na sobě "velmi špatné znamení"Zdroj : Capture Instagram

Tento odborník upozorňuje, že tito mořští tvorové žijí daleko od pobřeží. a ve velkých hloubkách. Tito kytovci se tak živí v hloubce kolem 3 000 metrů. Proto skutečnost, že se u galicijského pobřeží objevili tři z nich během čtrnácti dnů, „je velmi špatným znamením“.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.