Accueil » Zvířata » Zde je seznam nejdražších psích plemen na světě.

Zde je seznam nejdražších psích plemen na světě.

V posledních letech, se některá plemena psů stala velmi oblíbenýmiZ tohoto důvodu se tito psi stali drahými a exkluzivními a mnoho lidí je ochotno za ně zaplatit velké peníze. Z tohoto důvodu se tito psi stali drahými a exkluzivními a mnoho lidí je ochotno zaplatit velké množství peněz, aby mohli jednoho mít.

Dnes vám povíme o některých nejdražších psích plemenech na světě, s jejich charakteristikami a přibližnými cenami.

Nejdražší plemena psů na světě

Čau-čau:

Čau-čau je skvělé plemeno s výraznou hlavou a hustou, huňatou srstí. Jsou známí svou nezávislou a zdrženlivou povahou. Kromě toho jsou často trochu tvrdohlaví. Proto je jejich výchova často obtížná. Cena štěňat se může pohybovat od 3 000 do 8 500 eur.

Přečtěte si více
O čem podle vědy sní váš pes?

Seznam nejdražších plemen psů na světěZdroj: Capture Instagram
Akita Inu:

Akita inu je velké, mohutné plemeno s hustou a hustou srstí. Jsou inteligentní, věrní a chrání svou rodinu. Vůči ostatním psům však mohou být agresivní. Jejich výchova je proto důležitá. Také toto plemeno může stát až 5 000 eur za štěně.

Seznam nejdražších psích plemen na světěZdroj: Capture Instagram
Samojed:

Jedná se o středně velkého psaMá hustou, huňatou, bílou srst. Je velmi věrný, přátelský a hravý. Kromě toho dokáže být také tvrdohlavý a nezávislý. Toto sibiřské plemeno patří mezi nejdražší na světě. Štěňata mohou stát od 6 500 do 12 000 eur.
Seznam nejdražších plemen na světěZdroj: Capture Instagram

Tibetský mastif:

Toto obrovské plemeno je bezpochyby jedním z nejlepších hlídacích psů. Je vždy ve střehu a nedává najevo své úmysly. Je považován za nejdražšího psa na světě. V roce 2011 byl zrzavý exemplář jménem Big Splash skutečně prodán na výstavě v Číně za jeden a půl milionu eur.

Seznam nejdražších plemen na světěZdroj: Instagram Capture
Německý ovčák:

Německý ovčák je velké a silné plemeno.Jsou inteligentní, věrní a snadno se cvičí. Kromě toho jsou inteligentní, věrní a snadno se cvičí. Díky tomu jsou oblíbenou volbou pro policejní a jiné ochranné činnosti. Cena štěňat se pak může pohybovat od 4 000 do 20 000 eur.

Přečtěte si více
Mohou být kočky lechtivé? Zde je odpověď

Seznam nejdražších plemen na světěZdroj: Capture Instagram

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.