Accueil » Zvířata » Zde je srdcervoucí reakce psa, který viděl, jak se opravuje jeho oblíbená hračka.

Zde je srdcervoucí reakce psa, který viděl, jak se opravuje jeho oblíbená hračka.

Zde je srdcervoucí reakce psa, který vidí, jak se opravuje jeho oblíbená hračka.

Psi jsou nejlepšími přáteli člověka. Obvykle doprovází rodiny po mnoho let a prokazuje jim svou lásku a věrnost bez ohledu na životní podmínky svých pánů.

Psi však mají i své nejlepší přátele. Často je to plyšové zvíře, se kterým se cítí být spojeni nebo šťastní. A od kterého se málokdy rozloučí.

Také The Pet Atelier to dokonale dokazuje tímto videem, které ukazuje psa pinče s velmi utrápeným a plačícím obličejem. Popis tohoto videa zní: „Všichni jsme někdy v životě zažili podobné chvíle.

Přečtěte si více
Video , Tady je vidět, jak tato kočka dostane svá koťata do domu, je to úžasné!

Zatímco kamera se pohybuje, vidíme osobu, která opravuje a zašívá plyšové zvíře. Zvíře reaguje s velkými obavami, protože si myslí, že by mohlo přijít o svou oblíbenou hračku. Je to podobné tomu, jak se může cítit člověk, když jeho milovaná osoba podstupuje operaci.

Video se rychle stalo virálním na sociální síti TikTok. Skutečně dosáhlo více než 5 milionů zhlédnutí, 500 000 lajků a více než 4 500 komentářů z celého světa. Všichni vyjadřovali soucit s tímto miniaturním pinčem.
Reakce tohoto psa na to, že vidí, jak se opravuje jeho oblíbená hračka, je neuvěřitelná.Zdroj: Capture Instagram

Video, které dokazuje, že psi mají city. Jsou to živé bytosti stejně jako my, proto také trpí, cítí lásku, smutek, bolest…

Je pinč dobrý domácí mazlíček?

Miniaturní pinč má mnoho teriérských vlastností. Ne nadarmo znamená pinč v němčině teriér. Jsou nebojácní a odvážní, aktivní a zvědaví. Vždy je ve střehu a štěká, když ho zaujme něco neobvyklého. Proto jsou obecně dobrými hlídacími psy pro domácnost.

Přečtěte si více
Video: Tento pes jezdí každý den sám autobusem do parku

Miniaturní pinč je velmi dobrý domácí mazlíček, i když myslí sám za sebe a je poněkud dominantní. Je to velmi inteligentní pes. Kromě toho vyžaduje, aby byl jeho pán velmi pozorný, trpělivý a nikdy mu nechyběla pevnost.

pic.twitter.com/JcgAOquvZb

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 6. března 2023

Přečtěte si více
Video: Muž utratil 15 000 eur, aby si splnil svůj sen stát se psem

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.