Accueil » Zvířata » Zde jsou 4 důvody, proč nám pes dává pac.

Zde jsou 4 důvody, proč nám pes dává pac.

Když do rodiny přijde pesJednou z prvních věcí, které děláme, je naučit je sednout a dát nám packu, když je o to požádáme. Mnohdy jsou to však oni, kdo k nám přijde a nabídne nám svou tlapku. Co nám chtějí v těchto případech sdělit?

Především byste měli vědět, že psi používají tlapky k tomu. komunikovat. Když se k nám pes přiblíží a tlapkou se na nás podívá, snaží se s námi mluvit a my se musíme pokusit zjistit příčinu.

Zde jsou 4 důvody, proč na nás pes tlačí tlapou.

Postarejte se o mě!

Nejběžnějším a nejjednodušším způsobem je přilákat naše Pozor. Jakmile dorazili do domu, psi jsou na nás ve všem závislí: krmit je, hrát si s nimi, dávat jim lásku. A jsou to zvířata kteří se neostýchají kdykoli vyjádřit, co cítí nebo co potřebují. Pokud jste byli celý den zaneprázdněni a nebyli jste s ním, využije vaší přítomnosti ke hře nebo mazlení. Je to způsob, jak říct: „Chybíš mi!

Zde jsou 4 důvody, proč nám pes podá packuZdroj: Capture Instagram
Cítím se nepříjemně!

Psi se někdy mohou dostat do blízkosti ke svému pánovi a hledají bezpečí. Pokud se přiblíží a nechá tlapku ve vzduchu, je často něco špatně. Skutečně se stalo něco, co ho znepokojuje.

Mám hlad!

Psy nikdy neomrzí hrát si, chtít víc a… náklonnost… nebo k jídlu. Několikrát se proto přišli podívat, jestli jim dáme pamlsek, svačinu nebo příděl jídla.

Zde jsou 4 důvody, proč nám pes podá packuZdroj: Capture Instagram
„Miluji tě“

Ačkoli si toho nejsme vědomi, psi také uvolňují hormony, jako je oxytocin. Díky těmto hormonům se skutečně cítí dobře. Pokud ho tedy pohladíte a on se k vám natáhne, je to jeho způsob, jak prodloužit kontakt. A především, aby vám oplatil náklonnost, kterou mu věnujete.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.