Accueil » Zvířata » Zde jsou 4 kroky, které je třeba udělat, pokud váš pes zaneřádí váš dům.

Zde jsou 4 kroky, které je třeba udělat, pokud váš pes zaneřádí váš dům.

Není neobvyklé vidět dům vzhůru nohama, když je pes sám v domě. Místo toho, abyste na něj každý den křičeli, zeptejte se sami sebe, co s ním není v pořádku. Zejména proto, že existují mnohem méně stresující řešení, jak se takové situaci vyhnout. Soustřeďte se.

Dělá pes nepořádek záměrně?

Většina majitelů se zlobí, když jejich pes udělá nějakou hloupost. A ještě horší je, když pes zaneřádí celý dům. První věc, kterou je však třeba udělat, je zachovat klid. Určitě existují další parametry, které je třeba analyzovat!

Prvním důvodem neukázněného chování psa je nuda. Tím, že je sám v doměNemá si s kým hrát. A protože nemá smysl pro rozum, všechno vyrabuje! To je také jeho způsob, jak dát najevo, že potřebuje společnost.

Přečíst
Babička se stará o toulavé kočky, její vnuk vyprskne smíchy, když jednu z nich uvidí

Zdravotníci také hovoří o separační úzkost. Jednoduše řečeno, pes není zvyklý na to, že jeho majitel opouští dům. Může to být důsledek traumatu z mládí nebo jiných událostí v jeho životě.

Na druhou stranu může pes zaneřádit místo, aby vyjádřil svou nespokojenost s vámi. Uvědomte si, že váš nejlepší přítel může být naštvaný kvůli určitým rozhodnutím, která se ho týkají. Například má tendenci plenit dům. jako odplatu.
Zde jsou 4 postoje, které je třeba mít, pokud váš pes zaneřádí vše ve vašem domě.Zdroj: Capture Instagram

Jaké jsou nejlepší metody komunikace se psem?

Pes musí být především schopen pochopit, že to, co udělal, je špatné. Pes musí vědět, že je je za nepořádek zodpovědný. který v domě udělal. To však není důvod, proč na něj křičet na každém kroku!

Než mu vynadáte, ujistěte se. chytit ho při činu. Zde můžete zvýšit hlas, nebo ho dokonce trochu potrestat. Tímto způsobem si dvakrát rozmyslí, než zopakuje stejnou akci. Pokud v tom bude pokračovat, můžete vyzkoušet nové přístupy.

Přečtěte si více
Tento hrdinný pes zachránil dvě děti z hořícího domu

První metodou je samozřejmě věnovat mu trochu více času. Existuje důvod, proč veterináři radí. Každý večer ho vezměte na procházku.. Ostatně pes toho moc nepotřebuje, kromě toho, aby s vámi běhal a hrál si.

Zde jsou 4 postoje, které je třeba mít, pokud váš pes ničí vše ve vašem domě.Zdroj: Capture Instagram

Každý pes potřebuje každodenní pohyb. To pomáhá odbourávat stres nahromaděný během dne a udržovat psa v kondici. To, že má rád nepořádek, však nemusí stačit k tomu, aby byl spokojen. potřebu aktivity.

Dobře vycvičený pes by nikdy neudělal takovou věc!

Pokud se chcete za každou cenu vyhnout chaosu ve vaší domácnosti, vycvičte svého psa od útlého věku. Zvykejte ho na svou přítomnost, ale také na svou nepřítomnost. V každé situaci musí respektovat určitou určitou linii chování.

Je možné, že pes byl již dospělý, když jste ho přijali. Pak je trochu obtížnější změnit jeho životní styl. Přítomnost aktivit, které mohou dělat, jim však může pomoci trávit dny o samotě. Trh je plný hraček speciálně pro ně.

Přečtěte si více
Video: Moment, kdy tato malá holčička a její pes vedou neuvěřitelný „rozhovor“

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naše Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.