Accueil » Zvířata » Zde jsou důmyslné tipy, jak se zbavit zvířecích chlupů v pračce!

Zde jsou důmyslné tipy, jak se zbavit zvířecích chlupů v pračce!

Zde jsou důmyslné tipy, jak se zbavit zvířecích chlupů v pračce!

S touto nepříjemností se pravděpodobně setkal každý, kdo chová domácí zvířata. To, že se jim vlasy lepí na oblečení. Nejsložitější je však praní chlupatého oblečení. Nepropadejte však panice, protože pro vás máme několik řešení, jak to napravit. Zde jsou tedy nezbytné tipy, jak vyčistit své oblečení a zároveň zachovat pračku v pořádku!

Vlasy jsou nejčastějším faktorem, který poškozuje pračky!

Před vložením oblečení do pračky je nutné ho zbavit zvířecích chlupů. Důležité je také zajistit, aby stroj zůstal po čištění čistý.

Často máme totiž zlozvyk dávat do něj rovnou naše chlupaté oblečení. Měli byste však vědět, že tento zvyk by ji mohl snadno poškodit. Je to proto, že se ve filtru a v potrubí časem hromadí vlasy.

Při čištění oděvů tak vznikají komplikace. Nebojte se, nápady, jak to obejít, máte nyní na dosah.

Především byste ale měli vědět, že protřepávání oblečení před čištěním je zbytečné, protože pod ním vždy zůstanou vlasy. To je způsobeno určitý materiál tkanin oděvů které se poměrně obtížně odstraňují. Vyzkoušeli jste už všechno, ale výsledky jsou stejné? Nenechte si ujít následující tipy!

Základní tipy, jak se jich zbavit jednou provždy!

První v seznamu je použití lepicím válečkem. Toho dosáhnete tak, že ji rozřežete na kousky a oba konce slepíte k sobě. Poté jej přejeďte přes oblečení a chloupků se zbavíte během chvilky. Vlasové koule jsou však stejně účinné jako ty první.

Je to velmi jednoduché, stačí je před praním vložit do pračky. Po vyčištění se zbavte chlupů ulpívajících na oblečení a máte hotovo!

Houbička je vhodná nejen pro sprchování a podobné účely, ale také pro odstraňování zvířecích chlupů z pračky. Stačí ji vložit do špinavého oblečení a vyprat v pračce, aniž byste ji přetížili. Tímto způsobem se může předmět během čištění ve stroji snadno pohybovat.

Na konci procedury se srst vašich domácích mazlíčků přilepí na její dno. Použijte utěrka z mikrovlákna Dobrou taktikou je také navlhčení hadříku vodou a jeho přejetí přes oblečení. To je možné díky jejich zvláštním vlastnostem.

Neobvyklé způsoby, jak zabránit hromadění vlasů v pračce!

Je to docela ubohé gumové rukavice jsou ideální k tomu, aby se v pračce nehromadily vlasy. Gumový materiál způsobuje elektrostatický efekt, který je snadno odstraňuje z oděvů. Dalším překvapivým způsobem je použití bílého octa. Je to přírodní dezinfekční prostředek, který nejen odstraní chlupy, ale také zajistí, že vaše oblečení bude vypadat bez poskvrnky.

Po vyprání v pračce je velmi účinné také použití horkovzdušné sušičky. Jakmile je oblečení dobře vysušené, otřete je. Posledním tipem, jak se zbavit chloupků, je vzít si s sebou síťový sáček. Stačí ji nechat plavat ve vodě a během praní se kožešiny odfiltrují.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.