Accueil » Zvířata » Zde jsou důvody, proč byste své kočce nikdy neměli dávat na obojek zvoneček, buďte opatrní!

Zde jsou důvody, proč byste své kočce nikdy neměli dávat na obojek zvoneček, buďte opatrní!

Zde jsou důvody, proč své kočce nikdy nedávejte na obojek zvoneček, buďte opatrní!

Vidět kočku se zvonkem je zcela normální situace. Je třeba říci, že tento doplněk mu sluší. Je to malý zvonek, který je často připevněn na krku kočky a může být v určitých případech užitečný. Čím více času ubíhá, tím více si uvědomujeme, že tento předmět může kočkovitým šelmám škodit. Vysvětlíme vám proč!

Použití zvonku na vaší kočce

Než se dozvíme, proč se tento předmět skutečně nedoporučuje, zkontrolujme nejprve jeho užitečnost. Musíme skutečně přiznat, že od svého vynálezu byl zvonek často užitečný. Byly dokonce doby. kdy byl nepostradatelným doplňkem kočky.

Za prvé, tato malá koule s rolničkami, často zlaté barvy, pomáhá najít vaši kočku. Někdy se vaše kočka rozhodne někde schovat v zákoutích vašeho domova. K tomu slouží zvonek.

Přečíst
Krmí zatoulaného psa, dokud si nepřečtou známku na jeho obojku.

Vskutku, toto malé příslušenství, které je k němu připojeno. bude vydávat zvuk při pohybu. Jediné, co musíte udělat, je zjistit, odkud zvuk zvonku vychází, abyste kočku našli. Nalezením svého mazlíčka tak neztratíte mnoho času.

Na druhou stranu existují lidé, kteří svým kočičím miláčkům dávají zvonek, aby se z důvodu vzhledu. Je třeba uznat, že s tímto zvonečkem je kočka mnohem roztomilejší. Tato estetická užitečnost předmětu je však subjektivní.

Proč mohou být zvony nepříjemnými předměty?

Navzdory své užitečnosti byste měli vědět, že zvonek je předmět, který může být pro kočku velmi rušivý. Abychom to uvedli na pravou míru, promluvme si o sluchu našich kočičích přátel. Nebudeme zabíhat do všech podrobností, ale stačí, že stručné připomenutí.

Zde jsou důvody, proč nikdy nedávat zvonek na obojek vaší kočky, buďte opatrní!Zdroj: Capture Instagram

Kočka je zařazena do kategorie zvířat s vysoce vyvinutý sluch. Kromě toho kočky často používají sluch k lepšímu zpracování okolního prostředí. Jsou schopny slyšet vzdálené zvuky. Proto může být neustále zvonící zvonek nepříjemný.

Přečtěte si více
Video: Adoptuje štěně kokršpaněla, ale bylo to jiné obrovské plemeno

Takže tento zvonek připojený k vaší kočce může zcela narušit váš každodenní život Měl by se soustředit na jiný hluk. Měl by se soustředit na jiný zvuk, ale zvoneček stále zvoní. Kromě toho může tento doplněk způsobit i ohluchnutí zvířete. v určitém okamžiku.

Je také důležité si uvědomit, že rušení se netýká pouze vaší kočky. Nezapomeňte, že se jedná o zvířata, která ráda běhají. Mít zvonek, který zvoní celý den (nebo dokonce noc), je naprosto otravné a únavné.

Vyhněte se zvonkům pro vaši kočku, jak je to jen možné

Nyní víme, že toto příslušenství má mnoho nevýhod. Už vás to obtěžuje, kočka je také není v bezpečí před utrpením. Abyste se vyhnuli problémům, je nejlepší poradit se s odborníky na příslušenství pro domácí zvířata.

Pro ty, kteří si zvonek vybírají z estetických důvodů nebo proto, aby jejich kočka byla jedinečná, stačí obojek. Stačí vybrat zlatou kuličku, která nebude pípat při každém pohybu vaší kočky. Nikdy si ji nespletete s jinou.

Přečíst
Jejich kočka odmítá nechat dítě na pokoji, když manželé zjistí důvod, přijíždí policie.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.