Accueil » Zvířata » Zde jsou důvody, proč na vás štěně zírá.

Zde jsou důvody, proč na vás štěně zírá.

Víme, že pohled může říci mnoho věcíCo se ale stane, když se tyto interakce odehrávají s našimi domácími mazlíčky? Správné určení, kdy vaše štěně na vás zírá vám může poskytnout nejen mnoho informací, ale také zlepšit vaše pouto s ním.

Je jejich pohled naštvaný, láskyplný nebo prosebný? Zde jsou uvedeny nejčastější důvody proč se na vás váš pes dívá na vás zírá.

Stejně jako lidé, i vaše štěně na vás bude zírat:

Mnoho Chování domácích zvířat mohou být svými majiteli nepochopeni, zejména pokud jde o pohledy, kterých se jim dostává od jejich věrných přátel. Je sice pravda, že můžeme podávat informace očima, ale v případě komunikace s. zvířataVe většině případů jde spíše o přenos emocí a pocitů.

Lidé hledají způsoby, jak si ověřit, zda jsou informace, které dostávají, správné, ale se zvířatyzměna okolností. Co nám říkají jejich oči?

5 důvodů, proč na vás vaše štěně zírá:

Podle článku, na který dohlížel přední texaský veterinář Sorin Macknight a který napsala odbornice na chování zvířat Erin Askelandová, existuje několik důvodů, proč psi zírají.

1. Na něco se tě ptá:

Podle odborníka je jedním z nejčastějších důvodů proč na vás váš domácí mazlíček zírá je, že od vás chce jídlo nebo pozornost. Jejich interakce se tak snaží odpovídat vzhledu a vyvolává u majitele obavy z požadavku zvířete.

2. Snažte se vzájemně pochopit:

Pohled může ukazovat, že se snaží porozumět řeči těla svého pána. Ve skutečnosti se více zajímají o používání neverbální komunikace, kterou uplatňují nejen vůči sobě, ale která je také nástrojem pro čtení lidí kolem nich.

Důvody, proč na vás váš pes zíráZdroj: Capture Instagram

3. Chce vám vyjádřit svou lásku:

Mnoho majitelé domácích zvířat často zažili přímý pohled na svého mazlíčka, což se stává při intimním vztahu se štěnětem. Kromě toho vrtí ocasem a fyzicky se k člověku přibližují, čímž mu vyjadřují svou náklonnost.

4. Cítí se ohrožen:

Pohled je pro ně nástrojem, jak vám dát najevo agresi nebo že se cítí ohroženi. V tomto případě je to, jako by se snažili něco chránitJejich tělo doprovází situaci strnulým postojem a vztyčenýma ušima.

5. Vaše štěně stárne:

S odstupem času, mnoho duševních schopností psů. začínají projevovat slabiny. Odborník upozorňuje, že by se mohlo jednat o syndrom kognitivní dysfunkce psů, což je onemocnění podobné Alzheimerově chorobě u lidí. To se může vyskytnout u psů starších 9 let.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, rádi bychom vás pozvali na stránky doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.