Accueil » Zvířata » Zde jsou hračky pro kočky, které jsou pro kočky bezpečné.

Zde jsou hračky pro kočky, které jsou pro kočky bezpečné.

Když nejste nablízku nebo když spíte, kočky si hrají. S čím si hrají? Jejich nápady jsou někdy velmi originální! Pokud nechcete riskovat, můžete mu dát hračky, které má rád, které ho stimulují a vyčerpávají. Díky tomu bude šťastná a zdravá kočka.

Svědomití majitelé domácích zvířat, zejména mladých, aktivních koťat, musí vyvažovat obavy o bezpečnost svých mazlíčků s jejich silnou touhou lovit a hrát si.

Vezměte na vědomí tyto hračky pro kočky, které milují, které je stimulují a udržují je zdravé.

Přečtěte si více
Tato nemoc může vašeho psa zabít za méně než 15 minut!

Hračky, které udrží vaši kočku aktivní

Naši kočičí předkové museli vynikat v umění lovu, aby přežili.. Je pravda, že domácí kočky už lovit nepotřebují. Nicméně pronásledování a skákání po předmětech je činí šťastnými a aktivními. Pro stimulaci tohoto pudu dává většina koček přednost hračkám, které pískají, skřípou, cvrlikají, třesou se, houpají se nebo vibrují.

Mnoho tradičních hraček pro kočky obsahuje peří, střapce nebo malé blikající části. Kočky, které agresivně žvýkají, však mohou části těchto předmětů pozřít, proto je lepší se jim vyhnout. Střevní neprůchodnost může být vážná a u koček, které žvýkají hračky a jiné předměty, je velmi častá.
Toto jsou hračky pro kočky, které je baví a jsou prospěšné pro jejich zdraví.Zdroj: Capture Instagram

Hračky s provázky a gumičkami mohou být pro vaši kočku zábavou, pokud na ně dohlížíte. Nikdy nenechávejte tyto hračky s kočkou o samotě. Gumičky se mohou omotat kolem krku kočky a zadusit ji. Také provázky mohou být rozžvýkány a pozřeny, a pokud se kousek provázku omotá kolem kočičích střev, může dojít k ohrožení života.

Na druhou stranu kočky, které rády žvýkají, mohou mít rády malé plyšové hračky. jako jsou ty, které se dávají psům. Musí být příliš velké na jídlo, ale dost malé na to, aby se daly vzít na procházku.

Přečtěte si více
Její kočka se začala chovat podivně, verdikt veterináře je nečekaný

Toto jsou hračky pro kočky, které jsou zábavné a prospěšné pro jejich zdraví.Zdroj: Capture Instagram
Kartonová krabice může být pro vaši kočku tou nejlepší hračkou

Také papírové sáčky a lepenkové krabice patří mezi oblíbené hračky koček. A nemohou jim ublížit. Vaše kočka se také může ráda honit za papírovými míčky (ale nenechte jí je, pokud je ráda jí) nebo pingpongovými míčky.

Mnoho koček má také rádo kartonové ruličky toaletního papíru nebo jen zmačkaný list papíru. Tyto předměty mu mohou udělat větší radost než drahá hračka a jsou bezpečné.

Jídlo na kolečkách

Skládačky a dávkovače krmiva pro kočky s kolečky je také skvěle povzbudí k „lovení“ jejich denní dávky krmiva. Nedávejte však dovnitř příliš mnoho pamlsků! Můžete jim tam dát třeba šantu kočičí, která jim udělá velkou radost.

Také se doporučuje nenechávat všechny hračky k dispozici, ale střídat je. Díky tomu se bude déle nudit.

Přečtěte si více
5 pachů, které psi nesnášejí a které možná používáte doma

MimochodemNezoufejte, pokud dáte své kočce hračku, která je podle vás zábavná, a ona se od ní odvrátí. Kočky jsou takové, nepředvídatelné. Doufá, že nakonec najdete něco, co se jí bude opravdu líbit.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.