Accueil » Zvířata » Zde najdete informace o tom, kde si můžete adoptovat domácí zvířata, psy a kočky ve Francii.

Zde najdete informace o tom, kde si můžete adoptovat domácí zvířata, psy a kočky ve Francii.

Na konci roku by mnoho rodin mohlo propadnout domácím mazlíčkům. Vánoce jsou obdobím, kdy adopcí přibývá. Musíte si však dávat pozor, abyste některé věci, které je třeba zvážit před přijetím společníka.

Tato místa, kde můžete adoptovat zvířata

Před adopcí se ujistěte, že rozhodnutí nebylo učiněno z rozmaru. Nenabízejte psa, kočku nebo domácího mazlíčka někomu, kdo je skálopevně přesvědčen, že si ho neosvojí. odmítl mít malou chlupatou kuličku doma.

Domácí zvířata jsou živé bytosti, které mají právo na soukromí. potřebují péči. Mohou také způsobit nepořádek ve vaší domácnosti. A potřebují každodenní péči.

Pokud nejste připraveni se k tomu zavázat, je důležité, abyste si zvíře nepořizovali. Na druhou stranu, pokud jste připraveni vydat se na tuto cestupak nebudete litovat.

Zdroj: Capture Instagram

Adopce zvířat z farem jsou stále velmi oblíbené. Jsou však spojeny s velkými náklady. Naštěstí je k dispozici mnoho řešení, jak si osvojit domácí zvíře (téměř) zdarma.

Nejprve nejznámější místo ze všech: Společnost na ochranu zvířat (SPA). Všude ve Francii najdete lázně. Jsou plné psů, koček a také NAC.

Malé, střední, velké, staré, mladé nebo štěňata, určitě existuje zvíře, které vám zrychlí tep. Všechny lázně ve Francii najdete na internetových stránkách www.la-spa.fr.

Stránky, které propojují budoucí osvojitele a sdružení

Kromě lázní zde najdete také další útulky pro zvířata. Na webových stránkách www.vocationanimal.fr je uveden seznam míst, kde si můžete adoptovat chlupatou kuličku po celé Francii.

Společnost Brigitte Bardot je také známá tím, že shromažďuje zvířata k adopci. Pokud nemůžete přijít do domu, můžete adoptovat také prostřednictvím internetových stránek.

Zdroj: Capture Instagram

Webové stránky Druhá šancenapříklad propojuje budoucí osvojitele se sdruženími. Některá zvířata mohou pocházet z Evropy a hledají rodinu ve Francii.

To je také prostředek nastavený na webu www.wamiz.com. Stejně jako na stránkách www.secondechance.org můžete najít mnoho zvířata určená k adopci.

Díky těmto četným možnostem můžete adoptovat domácího mazlíčka (téměř) zdarma. A z dobrého důvodu je třeba počítat s tím, že budoucí osvojitelé budou požádáni o finanční příspěvek.

Z této částky budou hrazeny náklady na péči o zvíře, ale také náklady na. kastrace nebo sterilizace. Měli byste také vědět, že ceny se liší v závislosti na adopci. Jedno je jisté, je tu spousta možností!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii (Zvířata)

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.