Accueil » Zvířata » Zdrcený smrtí svého psa vytváří virtuální svět, kde ji může najít

Zdrcený smrtí svého psa vytváří virtuální svět, kde ji může najít

© Zdrcený smrtí svého psa, vytváří virtuální svět, kde ji může najít

Přátelské pouto nezemře, pokud jsou vzpomínky dobré. A to je případ Daniela a jeho psa. Ti dva vytvořili velmi úzké pouto, které trvalo mnoho let.

Ale bohužel pes zemřel a Daniel dělá vše pro to, aby znovu prožil tyto chvíle radosti.

fena: Úzké pouto přátelství

Daniel Esparza se jmenoval majitel psa Sam. Mají se moc rádi. Zvíře má přítulnou a učenlivou povahu a člověk je vášnivý pro psy. Byli tedy neoddělitelní v každodenním životě.

K přečtení Najde svého psa 10 let poté, co ho svěřil rodině, srdcervoucí shledání

Daniel je technologický expert a ví si rady virtuální svět. Jejich přátelství trvalo více než deset let. Tento pán a pes si pak v tomto období vytvoří určité pouto. Kromě toho ten muž dokonce plánoval jít se Sam na malý výlet.

Často se to však říkáSen je jen nejistý cíl. Tím jejich příběh nabral další velmi smutný směr. Ve skutečnosti pes zemřel po onemocnění mozku. Tento problém souvisel hlavně s jeho dlouhověkostí: jeho věkem.

Tragická skutečnost, která Daniela úplně naštval. Byl tak blízko svému psovi a ještě víc, protože jejich přátelství trvalo dlouho. Informatik však dokázal zázrak a nyní přichází do kontaktu se svým milovaným zvířetem.

Daniel dokázal rekonstruovat tuto minulost

Často se říká, že smrt lásku nezastaví. A to je případ Daniela a jeho psa Sama. Ve skutečnosti to ten muž plánoval jít na pláž se svým psem. Daniel si velmi přál, aby se tento projekt uskutečnil. Ale bohužel osud rozhodl jinak.

Číst Psi, opravdová mistrovská díla přírody

Daniel byl tak zaujatý touto slavnostní myšlenkou, že nakonec vybudoval fiktivní svět. Ve skutečnosti jde o video sestřih, kde transponoval na 3D fotografii jeho psa. To mu umožňuje sbírat kousky se svým milovaným zvířetem. Jistě, je to imaginární svět, ale alespoň mu to umožňuje cítit dobré vzpomínky na minulost.

Video obsahuje záběry, kam se spolu chystali. U moře jsme mohli vidět fotku psa, jak klidně spí. Jako by ten druhý ještě žil. Díky této iniciativě mohou stále pokračovat ve svém dojemném příběhu.

Je úžasné, čeho láska dokáže dosáhnout. Daniel se nemůže přenést přes ztrátu svého psa. On by rád zachovat ty dobré časy navždy. A nechce si myslet, že Sam už není součástí jeho života. Její společník se už jistě nemůže hýbat, ale dělá mu radost, když vidí, že je stále přítomná v tomto virtuálním světě.

fena: Láska nakonec zachráněná technologií

Je úžasné, čeho dokáže technologie dosáhnout. Ona dovolí prožít minulost na které bychom nechtěli zapomenout. Navíc je tomu tak i u tohoto psa, jehož přítomnost je na videu stále cítit. Jako by tato sekvence byla skutečná.

Před pár lety jsem udělal 3D sken svého psa Sama. Zemřela před 7 měsíci, stále mi moc chybí. Stále ji navštěvuji v této plážové scéně, kterou jsem udělal v @UnrealEngine ve VR, protože náš poslední výlet měl být malou dovolenou na pláži, ale její zdraví nás nepustilo. pic.twitter.com/5hQ1Ob9wCm

Přečíst Proměna tohoto opuštěného a umírajícího koně je neuvěřitelná

— Daniel.exe (@Wolkwhisky) 31. října 2023

V podstatě na tomto příběhu vidíme, že je velmi těžké uniknout minulosti. To je zvláště v případě, kdy jsou vzpomínky dobré. Určitě je to přátelství mezi psem a člověkem. Ale, to zbylo následky v srdci a v hlavě toho druhého. následky v srdci a v hlavě druhého.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.