Accueil » Zvířata » Žena a její pes se setkali se vzácným zvířetem, které nedokázali identifikovat.

Žena a její pes se setkali se vzácným zvířetem, které nedokázali identifikovat.

Žena a její pes se setkali se vzácným zvířetem, které nedokázali identifikovat

Turista našel zvíře u paty stromu. Stálo bez hnutí a zíralo na ni, ale nebylo hrozivé. Její pes Astor však začal být nervózní. Štěkal proto na něj a snažil se mu zabránit, aby se přiblížilo.

Od svého uvedení do provozu na konci roku 2020se Parque Agreste de Neuquén stal jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí města Neuquén. Jeho bohatá vegetace jako by demonstrovala nadvládu přírody pár kilometrů od města. Přestože se jedná o velmi rušnou oblast, ti, kteří ji navštíví v neobvyklou dobu, si mohou vychutnat absolutní ticho a setkat se se skutečnými majiteli tohoto místa.

Když se turisté vzdálí, domorodá zvířata obsadí stezky parku Agreste a vody řeky. Běžně lze spatřit labutě černokrké, které se potulují po zelenkavých vodách řeky Neuquén. Jeden člověk však zažil neobvyklé setkání se svým domácím mazlíčkem, jezevčíkem jménem Astor.

Přečtěte si více
Adoptovali ho jako štěně, byli překvapeni, když začal růst

Během procházky v parku Agreste, žena vyfotografovala a natočila video podivného zvířete. Její pes Astor štěká, zatímco upřeně hledí na nehybného tvora. Na sociálních sítích se svých sledujících ptala, zda se jedná o sovu. Mnozí si však mysleli, že jde spíše o opici nebo hlodavce.

Které zvíře to bylo?

Uživatel internetu, který je zvyklý fotografovat místní faunu. rychle identifikoval zvíře.
Žena a její pes se setkali se vzácným zvířetem, které nedokázali identifikovat.Zdroj: Capture Instagram

„Je to soví mládě“, potvrdil. Přesněji řečeno mládě sovy pálené, jejíž vědecké jméno je Asio Clamator. Tito ptáci jsou také známí jako nepravé sovy. Vyskytují se také ve velké části Jižní a Střední Ameriky.

Její jméno pochází z dlouhého peří na vrcholu hlavy, která připomínají uši. Má bílou, světle hnědou a černou barvu, černý zobák a skořicové oči. Ačkoli žije v různých biotopech, dává přednost otevřeným oblastem s nízkými keři. Obecně si vybírá k životu oblasti s hustou vegetací a dokonce i vlhké lesy.

Přečtěte si více
Jak snadno odstranit kočičí chlupy z oblečení

Důvodem, proč je obtížné identifikovat tohoto ptáka, je to, žeProtože se jedná o mládě, nemá ještě vyvinuté peří. Místo toho je jeho tělo pokryto peřím, které mu neumožňuje létat. „Jedná se o druh, který není příliš dobře vidět. Naštěstí se jeho populace zřejmě zvyšuje, zejména v Horním údolí,“ uvedl uživatel webu.

pic.twitter.com/Ytt3AZnU4O

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 3. března 2023

Přečtěte si více
Zde je 10 nejlepších věcí, které byste neměli dělat u veterináře

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.