Accueil » Zvířata » Žena rok navštěvovala psa, než se jí ho podařilo zachránit a vzít si ho domů.

Žena rok navštěvovala psa, než se jí ho podařilo zachránit a vzít si ho domů.

Žena rok navštěvovala psa, než se jí ho podařilo zachránit a vzít si ho domů.

Laura Seymourová každý den odbočil na návštěvu psa. a nakonec ho zachránil. Rozkošné zvíře se jmenuje Takia a muselo mít velmi těžký život, než bylo nakonec zachráněno. Celé dny trávila připoutaná ke stromu na dvorku nechtěného pozemku.

Laura ji našla a zamilovala se do ní. Chtěla si ji vzít domů, ale věděla, že to bude velmi obtížný úkol. Takia byla super milá když se žena přiblížila k plotu a věděla, že ten pes bude její, ať se děje, co se děje. Je to velká milovnice zvířat a nechtěla se jí vzdát.

takiaFACEBOOK/LAURA SEYMOUR

Žena po dobu jednoho roku každý den navštěvovala psa uvázaného na řetězu

Brzy si byly blízké, ale Laura si začala všímat vážnosti situace, v níž Takia musela žít. Pes měl pelíšek ve špatném stavu, měl omezený prostor pro venčení, což znamenalo, že nikdy nebyl volný, byl neustále uvázaný a jeho srst byla po tolika dnech strávených venku ve špatném stavu. Kromě toho měla přístup k omezený přístup kpotravinám avodě.

Laura proto začala Takiu navštěvovat, aby zjistila, jak se jí daří. Takia byla vždycky nadšená, když byli spolu; vytvořilo se mezi nimi krásné pouto. Aby této situaci učinila přítrž, rozhodla se tato žena. kontaktujte kontrolu zvířat, ale bohužel jí sdělili, že dokud jí majitelé nabízejí přístřeší, vodu a jídlo, nemohou nic dělat.

navštivteFACEBOOK/LAURA SEYMOUR

Ta zpráva ji zdrtila, ale odmítla přestat Takiu navštěvovat, protože si byla jistá, že pes neměl dobrý život. Ochránci zvířat souhlasili s Lauřiným návrhem a také jí řekli, aby je znovu kontaktovala, pokud se situace zhorší. Což se jí v zimě při nízkých teplotách podařilo.

Když kontrola zvířat zjistil, že oficiální majitelé Takia odmítli poskytnout náležitou péči, donutili je, aby ji vydali. To znamenalo, že bude dána k adopci, a hlavním aktérem byla Laura, která po dlouhém roce čekání, kdy zvíře navštěvovala, případ vyhrála. Nakonec mohla odvést svou kamarádku domů.

navštivteFACEBOOK/LAURA SEYMOUR

Takia nyní prožívá své dny v pohodlí nového domova, obklopena láskou a pozorností, kterou si vždy zasloužila!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.