Accueil » Zvířata » žena se prochází s podivným tvorem, který každého zaujme, co to je?

žena se prochází s podivným tvorem, který každého zaujme, co to je?

Video: Žena venčí podivného tvora, který všechny zaujme, co to je?

Virální video ženy chůze obrovského zvířete vyvolala na internetu obrovskou debatu. Mnozí tvrdí, že je to obrovský pes, zatímco jiní jsou přesvědčeni, že je to nějaký druh vlka. Takto se teorie se nadále množí na sociální sítě.

Zvíře chodí s touto ženou na vodítku a navzdory své velikosti se zdá být učenlivý.

Desetisekundové video zaznamenal udivený řidič. Skutečně viděla neznámou ženu, jak se s obrovským zvířetem na vodítku prochází po rušné silnici.

Video, které bylo sdíleno také na „New York PostVe videu se ozývá hlas Laury Calvillo, autorky videa. „Je to vlk, nebo pes?“, ptá se, zatímco její děti ve voze jsou stejně zmatené: „Je to velké! „Oh, obrovské zvíře!“vykřikli.

Mnoho uživatelů internetu se však také podivovalo: Co by to mohlo být za obrovské zvíře?

Video ukazuje ženu, která venčí podivného tvora, a všichni se ptají: Co to je?Zdroj: Capture Instagram
Virální video: je „maskot“ pes, nebo vlk?

Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Někteří tvrdí, že je to pes tohoto plemene zvaný irský vlkodav, který se vyznačuje velkou velikostí, hyena nebo kříženec dvou jedinců. Někteří dokonce přirovnávali tvora k filmovým postavám a spekulovali, že se jedná o „Je to německý ovčák.“ Na webu zkrátka koluje mnoho hypotéz.

Dodnes není jasné, jaké plemeno zvířete tato žena vlastní. Ať už se jedná o vlka nebo domácího psa. Co si myslíte o tomto článku? Co si myslíte, že je toto podivné zvíře?

Video se natáčel v okrese Hardee, na Floridě.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.