Accueil » Zvířata » Žena slaví 89. narozeniny obklopena svými deseti milovanými psy

Žena slaví 89. narozeniny obklopena svými deseti milovanými psy

Váš pes, kočka nebo domácí zvíře domácí mazlíček je tu vždy pro vás. Nesoudí tě, neubližuje ti, vždy tě podporuje. Ve všech nesnázích, které vám život připraví, vás vždy potěší.

Taková láska má větší cenu než všechno zlato a poklady světa, protože je to láska, která se dotýká vaší duše.

Doña Maria a její psi

Právě tato láska provázela 89letou doňu Maríu po celý její život.

Láska tak velká, že ji přiměla oslavit milník. v úctyhodném věku 89 let se svými celoživotními společníky: milovanými psy. Doña Maria, z Brazíliežije se svou rodinou a deseti krásnými psy.

Na videu, které na svůj instagramový účet nahrála její dcera Vitoria Abencoada a které vzbudilo celosvětovou pozornost, je vidět slavný večírek, na kterém Maria slaví narozeniny se psy. Všichni u stolu jsou velmi zdvořilí.

Ve videu, vidíme velký stůl plný sladkých a slaných jídel, který vypadá pro lidi velmi lákavě a „na furries“ .

Rodina zachytila tento okamžik poslech písně Happy Birthday v portugalštině.

O lásce jeho matky k zvířataříká dcera o své matce: „Ráda žije se zvířaty.

Zdroj: Capture Instagram

Péče o zvíře jistě není snadná. Péče o 10 psů je bezpochyby náročná a představuje každodenní boj. Zdá se však, že této krásné brazilské rodině tato námaha nevadí. Láska mezi nimi a těmito psy je silnější a zdá se, že překonává všechny obtíže.

Na celé video z této rozkošné party se můžete podívat níže:

Láska ke zvířatům

Sdílení života se zvířetem přináší mnoho výhod. Vztah, který si vytvoříte se svým psem nebo kočkou, je oboustranný, což si často neuvědomujete. Láska ke zvířatům Láska ke zvířatům je tak velká, že se nakonec stanou dalším členem rodiny. A to natolik, že se o ně nestaráte jen vy, ale váš pes nebo kočka přináší mnoho i vám.

Podle vědce Edwarda O. Wilsonavšichni lidé cítí vrozené spojení se vším živým, ať už jde o lidi, zvířata nebo rostliny. Wilson vytvořil teorii biofilie, a pokud žijete se psem nebo kočkou, už jste si uvědomili, že k tomuto spojení dochází spontánně.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.