Accueil » Zvířata » Žena zachrání podivné zvíře a nikdo přesně neví, co to je.

Žena zachrání podivné zvíře a nikdo přesně neví, co to je.

Žena zachrání cizí zvíře a nikdo přesně neví, o jaké zvíře se jedná.

Podle News 4, Christina Eyth bydlí v obci Fairfield Township a začátkem tohoto týdne si všimla otisků zvířecích tlap přímo před svými domovními dveřmi.

Pak se vydala po stopách, obával se, že patří sousedovu psovi a že je na svobodě. Místo aby ji stopy zavedly ke známému psovi, vedly ji k něčemu jinému.

Když Christina zvíře objevila.uvedla, že má „vystrašené chování“. a že se třásl zimou. Teploty v kraji dosáhly teploty nižší než 10°C v posledních týdnech a Christině bylo jasné, že zvíře trpí.

„Vyhlédl jsem ze dveří a vtom jsem si všiml. zvíře na mém levém boku a byl velmi plachý, velmi studený a třásl se,“ řekla Christina. pro NBC News. „…Jediné, na co jsem myslela, bylo: ‚To zvíře potřebuje pomoc.

Žena zachrání cizí zvíře a nikdo přesně neví, o jaké zvíře se jedná.Zdroj: Capture Instagram
Christině se podařilo nalákat tvora do sklepa.

Tím se vyřešil problém s teplotou. Stále však netušila, jaké zvíře zachránila. Zvíře je psovité, má tlamu a obličej psa, ale ostatní rysy připomínají spíše kojota.

Christina předpokládala, že zvíře je buď pes, nebo kojot. Nebyla si jistá, co to je, a tak zavolala do Wildlife Works, místního záchranného centra pro zvířata, které by mohlo zvíře přemístit a pokud možno identifikovat.

Jeden z certifikovaných rehabilitátorů Práce s divokou zvěříMorgan Barron řekl NBC Zprávy že nemůže „s konečnou platností říci, co to je“.

Žena zachrání cizí zvíře a nikdo přesně neví, o jaké zvíře se jedná.Zdroj: Capture Instagram

„Ale vzhledem k tomu, že mohou přenášet vzteklinu a že by to mohl být kojot, můžeme si ho tu preventivně nechat, udělat genetické testy a jít dál. řekl pan Barron.

Všimla si, že zvíře je poměrně plaché, což ji vedlo k domněnce, že se nejspíš jedná o psa. Zvíře bylo drženo v izolaci, zatímco byly prováděny genetické testy k identifikaci zvířete.

Není neobvyklé, že psi nebo kojoti s těžkou prašivinou jsou k nepoznání.

Není známo, zda zvíře nalezené v Pensylvánii byl pes nebo kojot, nebo jestli trpěla syndromem čupakabry, než byla objevena na Christinině zahradě.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.