Accueil » Zvířata » Žena zjistí, že její pes není neposlušný, ale rozumí pouze španělsky.

Žena zjistí, že její pes není neposlušný, ale rozumí pouze španělsky.

Video: Žena zjistila, že její pes není neposlušný, ale rozumí jen španělsky

Když si adoptujete psa, měli byste si uvědomit, že máte co do činění se zvířetem, které pravděpodobně získalo mnoho vlastností svého bývalého majitele.

Musíte opravdu doufat, že předchozí majitel zvířete ho pečlivě cvičil, jinak ho budete muset naučit nové poslechové povely.

To je to, co uživatel TikTok @kaleemcgee Když zjistila, že její adoptovaná čivava neposlouchá její příkazy.

Nikdo jí o školení neřekl. než Max ale myslela si, že pes je tvrdohlavý nebo roztržitý.

Ale pak si Kalee uvědomila něco neuvěřitelného.

Max rozumí španělsky dokonale. Bylo to určitě velké odhalení, protože jakmile Kalee začala říkat normální příkazy, aby psiJak sem přijít a sedět ve španělštině, Max následoval s velkou poslušností, a ukázalo se, že je inteligentnější, než se očekávalo.

Video: Žena zjistila, že její zachráněný pes není neposlušný, ale jednoduše mluví španělskyZdroj: Capture Instagram

Mnoho lidí tomu nemohlo uvěřit a mnoho se zeptal, jak se jí podařilo pochopit, že jde o jazykovou bariéru, a ne o neposlušnost.

Kalee na tuto otázku neodpověděl, ale říká, že se nyní snaží zlepšit svou španělštinu, aby mohli mít s Maxem dobrý vztah.

„Nemluvím španělsky, takže je to pro mě složité, používám Google Translate, ale prosím, pokud máte něco dalšího, dejte mi vědět, protože bych rád viděl, jak chytré to zvířátko je.“ Kalee vzkazuje svým fanouškům.

Níže je uveden video :

Psi jsou úžasné bytosti, které si zamilujeme, jakmile vstoupí do našeho domova. Pes nemůže příliš přemýšlet o tom, co dělá, prostě dělá to, co považuje za správné. „Pes vás naučí bezpodmínečné lásce. Pokud to ve svém životě dokážete, nebude to tak zlé.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.