Accueil » Zvířata » Zjistěte, co váš pes dělá, když je doma sám!

Zjistěte, co váš pes dělá, když je doma sám!

Pes je díky své extrovertní povaze jedním ze zvířat, která nedokážou skrýt své pocity. A nejpřekvapivější je, že se toto zvíře chová různě v závislosti na své náladě. Je však důležité pochopit, jak se váš pes chová, když ho necháte o samotě! Všechno vám o tom povíme!

Pes: Jak se cítí, když je u vás doma sám!

Jak často slýcháme, psi mají šestý smysl. Musíte si uvědomit, že když se chystáte opustit svůj domov, váš pes to vycítí. Váš domácí mazlíček však také vnímá vaše jednání. Takže první reakce, kterou projeví, je smutek . Ale nepanikařte, protože toto roztomilé chlupaté zvířátko rychle mění nálady!

Jakmile opustíte dům, váš pes se postaví před okno a sleduje váš odchod. Někdy tam dokonce stojí, dokud se nevrátíte. Často to dělá proto, že váš pes cítí. zanedbané a opuštěné. Po vašem návratu se však nálada vašeho mazlíčka náhle změní. Nebojte se, tahle chlupatá koule nikdy nezůstane v klidu.

Jak se chovají, když jsou sami doma!

Všichni majitelé psů si pravděpodobně všimli, že jakmile se vrátí domů, všimnou si změny ve svém domě. Často se nám stává, že jakmile se ocitneme pod naší střechou. určité množství nepořádku. Jako když vidíte všude rozházené věci nebo se stěhujete do jiné místnosti. Nejvíce frustrující je však vidět jeho potřeby tam, kam nepatří. Zkrátka se bouří a dělá, co ho napadne.

To lze vysvětlit takto: váš pes se sám nudí a vzpouzí se. Váš domácí mazlíček však také rád štěká, když je ponechán o samotě. Váš mazlíček bude dělat to, co umí nejlépe, bude loď neustále. Ale také využije tuto samotu ke spánku, určitě se vyhne buzení sousedů. A váš pejsek si také na chvíli odpočine.

Jak můžete svému psovi zabránit v takovém chování?

Existují řešení, jak takovému chování při odjezdu zabránit. Doporučujeme vám poskytnout psovi hračky a prostor která mu bude věnována. To se doporučuje i proto, aby se váš pes necítil opuštěný. Váš domácí mazlíček se tak může bavit, aniž by potřeboval vaši přítomnost.

Jak bylo uvedeno výše, váš pes má někdy zábavné změny nálad, když jdete ven a vracíte se domů. Po návratu domů se proto postavte blízko dveří, abyste předešli zranění. Doporučuje se také chodit svého pejska před odjezdem, aby byl unavený a usnul, než se vrátíte.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.