Accueil » Zvířata » Zlomený toulavý pes odmítá opustit svého kamaráda, kterého srazilo auto.

Zlomený toulavý pes odmítá opustit svého kamaráda, kterého srazilo auto.

Zlomený toulavý pes odmítá opustit kamaráda, kterého srazilo auto

Psi jsou velmi láskyplná a milující zvířata. Dokážou navázat pevné přátelství s ostatními zvířaty a jsou vám k dispozici v dobrých i zlých časech.

Zatoulaný pes odmítá nechat svého nejlepšího přítele na pokoji

V poslední době, pes ukázal skutečnou věc smysl pro přátelství tím, že odmítá nechat svého nejlepšího přítele na pokoji. Podle organizace Stray Rescue of St. Louis byl toulavý pes sražen vozidlem. Záchranář viděl, že se kolem psa shromažďují lidé, a zastavil se, aby mu pomohl.

Ten ustaraný pes tam zůstal po celou dobu a záchranáři se ho snažili uklidnit, že jsou tu proto, aby pomohli jeho příteli. Útulek zraněného psa pojmenoval “ Soul “ a jeho přítel “ Srdce“ .

Když odvezli Duše k veterináři, vzali také Srdce s nimi. Bylo vidět, že Heart má o svého přítele velký strach.

Zlomený toulavý pes odmítá opustit svého nejlepšího přítele poté, co ho srazilo autoZdroj: Capture Instagram

BohuželPři nehodě byl Soul těžce zraněn. Měl zlomená záda a záchranáři říkali, že s tím nemohou nic dělat.

„V organizaci Stray Rescue děláme vše pro záchranu života, ale pokud už není šance na kvalitní život, nezbývá než se rozloučit, řekla Natalie Thomsonová z organizace Stray Rescue pro Newsweek.

Co by mohli udělatbylo zmírnit Dušínovu bolest v jeho posledních chvílích – a dát jeho věrnému příteli šanci se rozloučit.

Duše zemřela, ale srdce ji neopustilo.

„Chtěl být s ním, tak jsme mu dali čas, aby se rozloučil. Po celou dobu jsme ho měli s sebou a doufali, že pochopí, co se děje, Thomson řekl.

Nádherná fotografie ukazuje okamžik, kdy Srdce usnulo v Duši, věrné do poslední chvíle. „Všichni truchlíme s ním,“ napsal Stray Rescue.

Všichni byli velmi dojatí Srdce věrností a láskou, a nyní dělají vše, co je v jejich silách, aby zajistili, že si bude moci vzpomenout. jeho přítel navždy.

Žádný ze psů neměl Žádný ze psů neměl obojek ani mikročip, takže se předpokládá, že žili mimo ulici. A zřejmě už hodně dlouho, protože Heart byl viditelně špinavý.

Zlomený toulavý pes odmítá opustit svého nejlepšího přítele poté, co ho srazilo autoZdroj: Capture Instagram

Záchranáři Srdce pořádně vykoupali a zavázat se, že psovi poskytne veškerou lásku, kterou potřebuje: „Je čas začít se uzdravovat.“

Odpočívej v pokoji, víme, že jsi na lepším místě bez bolesti. Je zcela zřejmé, že Srdce bylo milujícím a věrným přítelem.

Srdce upřímně soucítí s tímto rozkošný pes který stále truchlí. Doufáme, že ho čeká pozitivní a láskyplná budoucnost.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.