Accueil » Zvířata » Zmatený impuls zabloudí do uličky, kamera zachytí podivný úkaz.

Zmatený impuls zabloudí do uličky, kamera zachytí podivný úkaz.

Zmatený los se zatoulal do uličky, kamera zachytila zvláštní úkaz

Losi jsou naprosto fantastická zvířata, a mají obrovské, impozantní parohy. Když Tyra Bogertová z Aljašky spatřila losa, který stál na její příjezdové cestě, udělalo to na ni velký dojem.

NicméněNikdy by ji však nenapadlo, že bude svědkem toho, co viděly její oči. Těsně před Vánocemi šla Tyra Bogertová ke své sestře domů a viděla, že se k jejímu domu blíží bouřka. Aljaška.

Pro případ výpadku proudu, myslela si, že bude lepší, když nezůstane doma sama. Když se však se svou neteří dívala na videa na svém telefonu, obdržela oznámení z bezpečnostní kamery, píše NBC News.

Ona a její manžel koupili kamera z bezpečnostních důvodů, protože žijí izolovaně v lesích. Tentokrát však nešlo o bezpečnostní hrozbu.

Na fotografii je los, kterému padá paroží.

Kamera, která je nainstalována vedle Tyřiných vchodových dveří, si všiml pohybu v domě. Tyra byla okamžitě zvědavá a klikla na upozornění.

To, co se stalo poté, popisuje takto nesmírně podivné. Na jeho zahradě se procházel los. Nejprve se zastavil, ale pak se začal třást.

A během nich otřesyLos shodí své dva parohy. Zvíře vypadá vyděšeně a rychle prchá z místa činu.

Do uličky se zatoulá zmatený los a kamera zachytí zvláštní úkaz.Zdroj: Instagram
Nemohla uvěřit tomu, co viděla.

Los v polovině zimy ztrácejí paroží, obvykle v lednu až únoru, ale natáčejí se jen velmi zřídka.

Tyra nemohla uvěřit svým očím. Na naléhání svého bratra vydala knihu video na sociálních sítích, s následujícím komentářem:

„Myslím, že neexistuje žádné video, na kterém by los přišel o parohy, a to, že oba spadli najednou… Myslím, že to nikdy nebylo zaznamenáno,“ řekla NBC. A video se stalo virálním.

Mnozí jsou touto dynamikou překvapeni

V době psaní článku, video na TikToku získalo téměř 30 000 „lajků“ a bylo sdíleno více než 18 000krát. Mnoho lidí poznamenalo, že nevěděli, že losi mění paroží.

„To je tak skvělé! Nevěděl jsem, že ztrácejí parohy,“ napsal jeden z nich.

„Nedokázal jsem si představit, že by tak snadno spadly. Doufám, že to nebude bolet, napsal další.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.